Ing. Markéta Tonárová Stupková 608 938 071 | Tomáš Tonár 775 048 884 marketa@zahradnictvi-cheznovice.cz

PROJEKCE A REALIZACE


Realizace zahrad, veřejných prostranství a firemních areálů

Nabízíme a zajistíme:

 • projekt sadových úprav
 • terénní úpravy, odvoz odpadu, dovoz zeminy ad.
 • prodej, montáž a servis plotů, vjezdových bran a garážových vrat
 • projekci, montáž a údržbu automatické závlahy s komponenty od předních světových výrobců
 • stavbu okrasného jezírka
 • dodávky kamenů
 • výrobu, dodávku a montáž zahradních staveb a dřevěných doplňků
 • výrobu kovových koster pro živé stavby (zvířátka ad.)
 • zhotovení zpevněných ploch
 • založení výsadeb
 • založení trávníku
 • pokládku travních koberců

Mnoho lidí se pokouší o vytvoření zahrady sami. Často po několikerých pokusech promarní vedle času i mnoho práce a peněz, přičemž očekávaný výsledek je stále v nedohlednu. Možná, že nějak podobně jste na tom i Vy..

Naše firma dokáže všechna důležitá hlediska (kompozici, estetiku, přírodní podmínky, profesionální přístup, čas, finance, ..) skloubit k Vaší plné spokojenosti. Vaše zahrada se stane funkční součástí bydlení, místem pro odpočinek a tvůrčí práci. V každém ročním období Vám poskytne nové podněty rozmanitostí barev a tvarů, hrou stínů či klidem zákoutí.

Jsme vstřícní k řešení Vašich problémů a požadavků. Samozřejmostí je náš několikaletý dohled nad Vaší zahradou, aby opravdu rozkvetla do své plné krásy a naplnila všechny Vaše představy.

Projekce výsadeb

V průběhu první schůzky si se zákazníkem upřesníme jeho požadavky, probereme možnosti dané lokality, případně nastíníme možná řešení budoucí podoby zahrady či jiných výsadeb. Poté zpracujeme studii, kde jsou rozčleněny jednotlivé plochy – linie okrasných výsadeb, trávník, zpevněné plochy, ovocná a zeleninová zahrada, solitérní a kosterní dřeviny, posezení ad. Tento plán je kreslen v půdorysu v měřítku a je podkladem pro další diskuzi. Po zpracování a odsouhlasení případných změn můžeme přistoupit k tvorbě podrobného osazovacího plánu. V něm je zakresleno přesné umístění jednotlivých rostlin, které jsou blíže popsané v seznamu rostlin. Dle potřeby také vyhotovíme pohledy, perspektivy, podrobnější plány detailů, řezy.

Návrh kreslený ručně nebo v počítači?

Mezi veřejností často panuje názor, že návrh zahrady zpracovaný v počítačovém programu je něco „víc“ než návrh kreslený rukou. Také jsme před lety zakoupili jeden ze softwarů, ale pokorně se zase vrátili k tužce a papíru. Lépe a rychleji se nám s ním pracuje, snadněji se předělá. Počítačové programy zobrazují rostliny mnohdy nepřirozeně, jejich prostorové parametry a následný spon rostlin je velmi slušně řečeno nadsazený. Několikrát jsme předělávali zahradu navrženou v počítačovém programu a byli upřímně zděšeni zejména nad množstvím rostlin vzhledem k ploše, stejně jako bezradní majitelé zahrady.

KONTAKT


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

15 + 11 =

INFO

Otevírací doba

Zahradnictví je otevřeno pro zákazníky od 1. března do 31. října.

Úterý 9 – 18 hod
Středa 9 – 17 hod
Čtvrtek 9 – 18 hod
Sobota 8 – 12 hod
Po předchozí domluvě je možno domluvit návštěvu i v jinou dobu.
 

Ing. Markéta Tonárová Stupková

IČO: 72282525
Telefon: 608 938 071   E-mail: marketa@zahradnictvi-cheznovice.cz
 

Tomáš Tonár

IČO: 61158437
Telefon: 775 048 884   E-mail: ttonar@gmail.com
 
Adresa: 338 06 Cheznovice 72