O nás

Naše rodinná firma byla založena v roce 2004. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti projektů, realizací, údržby zahrad, veřejných prostranství a firemních areálů.

Naše rodinné zahradnictví se zabývá zejména produkcí a prodejem širokého a netradičního sortimentu skalniček, trvalek, okrasných trav a bylin. Dále nabízíme dřeviny opadavé - kvetoucí, stálezelené, jehličnaté a popínavé. Přijďte se přesvědčit o kráse a kvalitě našich rostlin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Cíl (filosofie) naší tvorby

Cílem naší zahradní tvorby je především spokojenost zákazníka díky vytvoření příjemného, po celý rok pěkného doprovodu k jeho domovu bez větších zásahů po řadu desetiletí. Náš vzor pro uspořádání výsadeb je hlavně příroda. Skladbu a uspořádání rostlin tvoří stromy, keře a dosud mnohdy stále opomíjené trvalky. Trvalky jsou ve výsadbách nositelem největší změny v průběhu roku. Při promyšlené skladbě se téměř na každé zahradě dá docílit takřka nepřetržité radosti z květů či plodů, zbarvení a textury rostlin.

Máme radost, že stále více lidí si uvědomuje hodnotu vlastnoručně vypěstované zeleniny a ovoce. Zejména díky našim rodinným kořenům jsme schopni odborné pomoci i v této oblasti zahradní tvorby. Upřímně nás bolí, když vidíme „řezem“ poškozené ovocné stromy, které pak chudáci místo ovoce produkují více a více větví, které je „nutno zase krotit.. Velkou radost máme, když takovým stromům dokážeme pomoci a jejich opatrovatelům (vlastníkům) konečně každoročně přinášejí ovoce při menší náročnosti údržby.

Náš tým

Tým Zahradnictví Cheznovice

Markéta Tonárová Stupková , Tomáš Tonár a Emička Tonárová

Kontakt

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Info

Otevírací doba

Zahradnictví je otevřeno pro zákazníky od 1.března do 31.října.

Úterý 9 – 18 hod
Středa 9 – 17 hod
Čtvrtek 9 – 18 hod
Sobota 8 – 12 hod
Po předchozí domluvě je možno domluvit návštěvu i v jinou dobu.Ing. Markéta Tonárová Stupková

IČO: 72282525
Telefon: 608 938 071   Email: marketa@zahradnictvi-cheznovice.czTomáš Tonár

IČO: 61158437
Telefon: 775 048 884   Email: ttonar@gmail.comWebsite: www.zahradnictvi-cheznovice.cz

Adresa: Cheznovice 72, 338 06